"POLIGON     68"    

ZOBACZ  STREFĘ

               BEZPIECZ

  Teren podzielony jest na kilka stref, tak by każdy z graczy mógł znaleźć to co lubi najbardziej. Całość stwarza ciekawy, nieco militarny klimat.

TEREN BAZY

  Sztab w lesie przeznaczony do defensywnych scenariuszy. Dobrze ufortyfikowany budynek dowodzenia zapewnia bezpieczny azyl, otoczony okopami, workami z piaskiem    oraz wartowniami jest idealnym miejscem  do obrony.

TEREN RUIN

 Gęsto rozstawione pozostałości budynków łączą ze sobą scenariusze defensywne z bardziej dynamicznymi.
Dobrze ufortyfikowane miejsce może zamienić się w bezpieczną bazę. Zasieki w około i worki z piaskiem umożliwiają skuteczną obronę, ale też wyprowadzenie porządnej ofensywy.

TEREN W ŚRODKU POLA

 Bardziej dynamiczny środek pola pełen jest najróżniejszych przeszkód. Pojazdy, choć niesprawne, doskonale nadają się do prowadzenia ostrzału. Przeszkody z drewna w różnych formach świetnie wpasowują się w paintballowe realia, umożliwiając szybkie przemieszczanie się po polu unikając kulek. Stale zwiększamy dynamikę i różnorodność, wkrótce pojawi się również Czołg!

 Paintball to nie tylko taktyczne podchody, ale też sport - Speedball, cechujący się szybkimi rozgrywkami na mniejszym, gęsto obłożonym zasłonami polu. Dla miłośników speedballowego szaleństwa, a także dla osób chcących spróbować tej odmiany, przygotowaliśmy amatorskie pole, które daje możliwość wstrzelenia się w ten wyjątkowo aktywny sport.

POLE   SPEEDBALLOWE

STREFA    BEZPIECZNA

   To miejsce, gdzie każdy z graczy może odpocząć i przygotować się do kolejnej rundy zmagań. To tu można uzupełnić w markerze powietrze i amunicję, a także zregenerować siły. Stoły i ławki pozwalają na wygodne korzystanie z przerw w grze. Atmosferę podkręca muzyka, stale płynąca z głośników.

MIEJSCE   NA   OGNISKO

  Każdy z uczestników może w trakcie lub po grze, zupełnie za darmo, skorzystać z przygotowanego miejsca na ognisko. Otoczone ławkami i stołami daje możliwość komfortowego rozgrzania się lub przygotowania posiłku. Mamy też dla Was kijki do pieczenia kiełbasek nad ogniskiem, by można było zostać u nas dłużej po grze i jeszcze raz przeżywać emocjonujący dzień z Paintballem!

ADRES

"POLIGON 68"

Pole Leśne Kadłubia
68-200 Zary
Batalion
Zachod@gmail.com

tel: (+48) 782 669 135
tel: (+48) 24 337 61 84

  • Facebook Social Icon
OTWARTE CAŁY ROK

       7 dni w tygodniu!

Zadzwoń lub napisz,

        wybierz termin

          i      baw się z nami!

JAK DOJECHAĆ

© 2015-2019 by BATALION ZACHÓD. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now