"POLIGON     68"    

ZOBACZ  STREFĘ

               BEZPIECZ

  Teren podzielony jest na kilka stref, tak by każdy z graczy mógł znaleźć to co lubi najbardziej. Całość stwarza ciekawy, nieco militarny klimat.

TEREN BAZY

  Sztab w lesie przeznaczony do defensywnych scenariuszy. Dobrze ufortyfikowany budynek dowodzenia zapewnia bezpieczny azyl, otoczony okopami, workami z piaskiem    oraz wartowniami jest idealnym miejscem  do obrony.

TEREN RUIN

 Gęsto rozstawione pozostałości budynków łączą ze sobą scenariusze defensywne z bardziej dynamicznymi.
Dobrze ufortyfikowane miejsce może zamienić się w bezpieczną bazę. Zasieki w około i worki z piaskiem umożliwiają skuteczną obronę, ale też wyprowadzenie porządnej ofensywy.

TEREN W ŚRODKU POLA

 Bardziej dynamiczny środek pola pełen jest najróżniejszych przeszkód. Pojazdy, choć niesprawne, doskonale nadają się do prowadzenia ostrzału. Przeszkody z drewna w różnych formach świetnie wpasowują się w paintballowe realia, umożliwiając szybkie przemieszczanie się po polu unikając kulek. Stale zwiększamy dynamikę i różnorodność!

STREFA    BEZPIECZNA

   To miejsce, gdzie każdy z graczy może odpocząć i przygotować się do kolejnej rundy zmagań. To tu można uzupełnić w markerze powietrze i amunicję, a także zregenerować siły. Stoły i ławki pozwalają na wygodne korzystanie z przerw w grze. Atmosferę podkręca muzyka, stale płynąca z głośników.

MIEJSCE   NA   OGNISKO

  Każdy z uczestników może w trakcie lub po grze, zupełnie za darmo, skorzystać z przygotowanego miejsca na ognisko. Otoczone ławkami i stołami daje możliwość komfortowego rozgrzania się lub przygotowania posiłku. Mamy też dla Was kijki do pieczenia kiełbasek nad ogniskiem, by można było zostać u nas dłużej po grze i jeszcze raz przeżywać emocjonujący dzień z Paintballem!