top of page
 • Czy Paintball jest bezpieczny?
  Oczywiście! Paintball jest bezpieczniejszym sportem niż np. piłka nożna. Atestowana maska paintballowa nie dopuszcza do urazów głowy gracza. Markery zawsze sprawdzamy by prędkość wylotowa kulki nie przekraczała dopuszczalnej. Każdy z graczy jest szczegółowo przeszkolony z obługi sprzętu i zasad bezpieczeństwa. Dodatkowo do wypożyczenia oferujemy kopmlet ochraniaczy (korpusu, szyi oraz rękawice), które niemalże całkowicie eliminują skutki trafienia.
 • Co to jest marker?
  Marker to prawidłowa nazwa "broni" paintballowej, jest to karabinek pneumatyczny, z którego strzelamy w celu trafienia przeciwnika farbą.
 • Czy farbę ciężko wyczyścić?
  Nie, farba w kulkach to żelatyna spożywcza z barwnikami. Do jej wyczyszczenia wystarczy sama woda. Bez najmniejszego problemu znika podczas prania.
 • Czy trafienie kulką boli? Czy zostają siniaki?
  I tak, i nie :) Stosujemy najwyższej jakości kulki komercyjne, dzięki czemu trafienia kulką są odczuwalne na tyle by wiedzieć, że zostało się "zestrzelonym", ale nie robią krzywdy graczom. Wyjątkiem są trafienia z niewielkich odległości, które potrafią być bolesne (chwilowo) i mogą zostawić ślad w postaci siniaka. Te jednak rzadko utrzymują się dłużej niż tydzień.
 • Ile trwa cała gra i poszczególne rundy / scenariusze?
  Gra trwa średnio 2-3h w zależności od wybrnego pakietu i od Was, od tempa strzelania i ambicji na polu bitwy. Gra podzielona jest na kilka scenariuszy, trwających 5-20min (np. obrona budynku, zdobycie bazy wroga), między którymi zazwyczaj jest kilka minut przerwy. Zabawe kończymy gdy każdy z graczy wystrzela zapasy kulek lub opadnie z sił :)
 • Jak zarezerwować termin na zabawę?
  Termin zabawy można rezerwować za pośrednictwem strony internetowej w zakładce kontakt, mailowo na batalionzachod@gmail.com , telefonicznie 782669135 lub osobiście. W weekendy w sezonie letnim rezerwacje przyjmujemy na godz. 09:30-12:130 , 13:00 , 16:00 oraz 16:30-19:30. Aby potwierdzić rezerwacje należy uiścić opłatę rezerwacyjną-zadatek w kwocie 50zł / osoby. Opłata rezerwacyjna jest opłatą za zarezerwowanie terminu i jest ona ujęta w cenie każdego z pakietów (np. pakiet w cenie 130zł zawarto: 80zł cena samego pakietu + 50zł opłaty rezerwacyjnej-zadatku).
 • Czy opłata rezerwacyjna przepada gdy impreza nie odbędzie się z powodu złej pogody?
  Nie, jeśli gra po wcześniejszym ustaleniu nie doszła do skutku z powodu złej pogody, istnieje możliwość wybrania innego terminu bez dokonywania kolejnej opłaty. Z nami zawsze można się dogadać.
bottom of page