top of page

Międzyrzecz - Skoki

ZAPLECZE IMPREZOWE

  Teren podzielony jest na kilka stref, tak by każdy z graczy mógł znaleźć to co lubi najbardziej. Całość stwarza ciekawy, nieco militarny klimat.

  Największą strefą na polu jest część położona przed młodym laskiem. Uzbrojona bogato w różnorodne zasłony, budynki i wartownie, z za których można prowadzić skuteczny ostrzał a także sprawnie i dynamicznie przemieszczać się po polu bitwy.

Młodnik obfitujący głównie w młode sosny tworzy naturalną gęstą zasłonę do podejść taktycznych. Idealny do ataków na tyły "wroga" z zaskoczenia. Urozmaicony jedynie niewielkimi zasłonami, głównie z palet jest świetnym miejscem do cichego skradania na bardziej wysunięte pozycje.

 Pomiędzy młodnikiem a rzeką pozostał niezbyt szeroki pas zieleni, który to jest mocno ufortyfikowany. Wysokie drewniane zasłony umożliwiają skuteczne prowadzenie ostrzału a przy okazji osłanianie sojuszników przemierzających zalesioną część pola gry.

STREFA    BEZPIECZNA

   To miejsce, gdzie każdy z graczy może odpocząć i przygotować się do kolejnej rundy zmagań. To tu można uzupełnić w markerze powietrze i amunicję, a także zregenerować siły. Stoły i ławki pozwalają na wygodne korzystanie z przerw w grze. Atmosferę podkręca muzyka, stale płynąca z głośników.

MIEJSCE   NA   AFTER PARTY

  Zaplecze imprezowe zapewnia Wrzosowy Młyn. Obiekt turystyczny w dawnym młynie posiada samodzielną wiatę przy, której zorganizować można grilla lub ognisko.
 Na większe biesiady wynająć można też Sale Kominkową z kuchnią lub cateringiem.

bottom of page